Bitcoin opinie

Bitcoin opinie – co ważni ludzie mówią o krytpowalutach? Czy warto interesować się Bitcoin? Opinie zaskoczą Cię. Warto być gotowym.

Czym jest Bitcoin? Sprawdz >

Edi Rama – prezydent Albanii
polityk

(…) Jako część naszych starań, aby otworzyć nowe rynki i utworzyć nowe możliwości dobrze płatnej pracy dla wykwalifikowanych ludzi, badamy możliwość utworzenia ram regulacyjnych dla kryptowalut, które są szokującą nowością w dzisiejszych czasach, gdzie okazja bycia innowacyjnym i ustanowienie punktu odniesienia dla innowacyjnych rynków finansowych jest otwarta dla każdego kraju bez względu na poziom rozwoju. (Tirana Times, 2018)

Aleksandr Łukaszenka – prezydent Białorusi
polityk

Czekajcie, zbudujemy elektrownię jądrową i będziemy mieć nadwyżkę energii elektrycznej. Zbudujemy farmy i będziemy kopać te bitcoiny i sprzedawać je. Co więcej, mówi się, że gdzie jest bitcoin, tam nie ma problemu, by go sprzedać. (ONT TV Channel, 2019)

Joseph Muscat – premier Malty
polityk

Pokażemy teraz ludziom wartość dodaną technologii blockchain przez stosowanie jej do czegoś, do czego będą jej używać w codziennym życiu. To pokazuje, jak transformacja cyfrowa będzie wpływać na ich życie. (Maltatoday.com.mt, 2019)

Shinzō Abe – premier Japonii
polityk

Oprócz efektów finansowych, widzimy, że blockchain ma potencjał, aby uczynić różne branże bezpieczniejszymi i bardziej wydajnymi. Niektóre lokalne spółki venture korzystają z systemu sandbox i starają się stworzyć pierwszy na świecie model biznesowy, aby zwiększyć płynność aktywów cyfrowych. (Japanese bicameral legislature, 07.02.2019)

Cyril Ramaphosa – prezydent RPA
polityk

Aby zapewnić efektywność, w związku z naglącą potrzebą wykorzystania technologii blockchain w dążeniu do wzrostu i rozwoju społecznego, powołałem komisję prezydencką nad czwartą rewolucją przemysłową. (Sanews.gov.za, 2019)

Władimir Putin – prezydent Rosji
polityk

Federalne prawa mają na celu rozwój gospodarki cyfrowej, w tym określenie procedur postępowania prawa cywilnego w transakcjach w formie elektronicznej, tak samo jak uregulowanie cyfrowych aktywów finansowych i przyciąganie zasobów finansowych używając technologii cyfrowych. (Kremlin.ru, 2019)

Xi Jinping – prezydent Chin
polityk

Nowa generacja technologii reprezentowana przez sztuczną inteligencję, informację kwantową, komunikację mobilną, Internet Rzeczy, blockchain przyspiesza przełomowe zastosowania. (Xinhuanet.com, 2018)

money.pl
prasa

Dużą popularnością w nowym roku cieszy się najpopularniejsza z kryptowalut. Bitcoin w dwa tygodnie zyskał na wartości ponad tysiąc dolarów. 14.01.2020 11:48

money.pl
prasa

Facebook z pomysłem własnej kryptowaluty dołącza do grona firm niewiarygodnych. Senat USA krytykuje i nie zamierza stać z boku i spokojnie się przyglądać. Portal mógłby wywołać rewolucję walutową i zagrozić dolarowi. 17.07.2019 09:59

Zadaj nam pytanie

Dziś nie wszyscy rozumieją czym są i jak działają kryptowaluty. Jedno możemy stwierdzić, nie jest jeszcze za późno, by przygotować się na nadchodzącą rewolucję.

 

WYŚLIJ